Przedsiębiorstwo Handlowe PiAS założone zostało w 1993 roku przez Annę i Pawła Szulców. Od początku swojego istnienia firma zajmuje się dystrybucją wyrobów pończoszniczych nawiązując współpracę z włoskim koncernem Golden Lady. Od 1999 roku P.H.PiAS jest dystrybutorem na Polskę wyrobów koncernu sygnowanych markami Golden Lady, Omsa, Sisi i Filodoro.

 

Firma Golden Lady powstała w 1967 roku w północnych Włoszech nad jeziorem Garda. Obecnie to niekwestionowany światowy lider rynku wyrobów pończoszniczych. Posiada zakłady produkcyjne w Europie (Włochy , Serbia) oraz w Stanach Zjednoczonych.

 

Misja przedsiębiorstwa wywodzi się z chęci zaoferowania kobietom produktów wysokiej jakości łączących w sobie doskonałość materiałów, dbałość o detale oraz prestiż włoskiego stylu. Nowoczesny park maszynowy oraz inwestycje w badania i rozwój technologiczny dają koncernowi przewagę nad konkurencją, pozwalając szybko dostosować się do wymagań klientów oraz zmian na rynku.

 

Zaangażowanie w zorganizowane technologie oraz wiedza zebrana przez ponad 40 lat doświadczenia w sektorze pończoszniczym pozwoliło Golden Lady na nieustnne wprowadzanie na rynek nowatorskich produktów wytwarzanych z unikalnych przędz.

 

Produkty koncernu zostały również nagrodzone dwukrotnie w Polsce na Międzynarodowych Targach Poznańskich za wysoką jakość i innowacyjność.

 

Rzetelność i polityka "nastawienia na klienta" pozwoliła firmie PiAS utrzymać się na rynku ponad 20 lat.

 

Nasza wiarygodność od lat potwierdzana jest certyfikatami firmy "Fair Play" oraz "Solidnej Firmy".

 

Zespól PiAS